PRODÜKSİYON / DİJİTAL DAĞITIM

Seren Saraç’ın yeni single çalışması ‘’Yıldızlar’’ tüm dijital müzik platformlarında yayında!

Şarkının sözleri Seren Saraç ve Burhan Kaplan’a ait.Şarkının bestesi yine sanatçının imzasını taşıyor. 

Seren Saraç yeni teklisi için ‘’Şarkının her bir kelimesi yaşanmışlıkları yansıtıyor. Gerçek duygularla işlediğimiz bu şarkının, dinleyicilerime de geçeceğine inanıyorum.’’ diyor. 

Alternatif müziğin yeni isimlerinden olan Seren Saraç, yorumu ve besteleriyle müzik listelerinde emin adımlarla ilerliyor.


 

Seren Saraç Hakkında

Seren Saraç 29 Haziran 1998 yılında İstanbul'da doğdu.İlk müzik eğitimine İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Çalgı Bölümü’nde başladı.Lise yıllarında caz korolarında koristlik yaptı. İnternette yayınladığı cover çalışmaları ve kendi şarkıları dikkat çekti. İlk teklisi ‘’Görmüyorsunuz’’ 2018 yılında yayınlandı. Eğitim kurumlarında piyano dersleri verdi. Çeşitli jingle seslendirmelerinin yanı sıra 2019 yılında ‘’Ninni Bebeğim’’ adlı albümde dört eser seslendirdi. Yine aynı yıl yayımlanan ‘’Sen Bir Aysın’’ adlı şarkısındaki yorumuyla müzik listelerine girmeyi başardı. Söz ve müziği kendine ait olan ilk şarkısı ‘’Farkıma Var’’ 2020 yılında dijital müzik platformlarında yerini aldı. Halen İTÜ’de Müzikoloji eğitimine devam etmekte.