PRODÜKSİYON / DİJİTAL DAĞITIM

  Kenan Yılmaz’ın yeni teklisi “Uyan”  Kymy Production etiketiyle 23 Ekim’de tüm dijital platformlarda yayında! Söz ve müziği Kenan Yılmaz’a ait olan şarkının düzenlemesi de yine sanatçının imzasını taşıyor.

   Kenan Yılmaz “Uyan yedi sene önce yazdığım ve kimseye vermeye kıyamadığım şarkılarımdan.Şarkının oluşması için gerekli tüm evreleri tek başıma gerçekleştirdim.Söz yazarlığından düzenlenmesine, mix ve mastering işlemlerine kadar nakış işler gibi işledim.Şarkı, kalp kırıklıkları yaşamış insanların hayatlarından izler taşıyor.Umutsuzluğa kapılmak yerine ayağa kalkın ve uyanın diyorum” dedi. 

 

Kenan Yılmaz Hakkında

  Kenan Yılmaz şarkıcı/söz yazarı ve prodüktör olarak tanınmaktadır.1980 yılında Almanya’da doğan Kenan Yılmaz, ilk solo albümünü (Sarhoş Balık) 2010 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınlamıştır.Reklam, dizi ve sinema filmlerine müzik yapmış, Trt Çocuk’ta yayınlanan “Canım Kardeşim“ adlı çizgi filmin müzikleriyle ve bestelediği çocuk şarkılarıyla dikkat çekmiştir.

    Melihat Gülses ile bir araya gelerek seslendirdiği, aynı zamanda söz ve müziğini yazdığı “Can” isimli şarkısı en sevilen düetler arasına girdi.2017 yılında kendi yapım şirketini Kymy Production ismiyle açan Kenan Yılmaz, yayınladığı çalışmalar ile önemli başarılara imza attı.

2019 yılında MEDYAPIM’ın yapımcılığını üstlendiği “Benimle Söyle” adlı televizyon programında jüri üyeliği yaptı.

 

Sanatçının Sosyal Medya Hesapları

Facebook: www.facebook.com/kenanyilmazofficial

İnstagram: www.instagram.com/kenanyilmazofficial

Twitter: www.twitter.com/kenanyilmaz