PRODÜKSİYON / DİJİTAL DAĞITIM

‘’Sen Bir Aysın’’a Yeni Bir Yorum! 

Turgut Özakman’ın muhteşem eseri “Sen Bir Aysın” Seren Saraç ve Kenan Yılmaz’ın farklı yorumuyla dikkat çekiyor.İlk olarak “Keloğlan Aramızda” filminde Rüştü Asyalı’nın sesinden duyduğumuz ve anlamlı sözleriyle kulaklarımızda yer etmiş olan şarkı, ikilinin eşsiz yorumuyla, KY Müzik Yapım Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Yayımlandığı tarihten bu yana binlerce dinleyicinin çalma listesine girmeyi başaran şarkı, müzik listelerinde de zirveyi zorluyor.

 

Seren Saraç Hakkında

Seren Saraç 1998 yılında İstanbul'da doğdu.İlk müzik eğitimine İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Çalgı Bölümü’nde başladı. İlk teklisi ‘’Görmüyorsunuz’’ 2018 yılında yayınlandı. Çeşitli jingle seslendirmelerinin yanı sıra 2019 yılında ‘’Ninni Bebeğim’’ adlı albümde dört eser seslendirdi. Halen İTÜ’de Müzikoloji eğitimine devam etmekte.

 

Kenan Yılmaz Hakkında

Kenan Yılmaz şarkıcı ve prodüktör olarak tanınmaktadır. 1980 yılında Almanya'da doğan Kenan Yılmaz, ilk solo albümünü (Sarhoş Balık) 2010 yılında yayınlamıştır. Reklam, dizi ve sinema filmlerine müzik yapmış, "Canım Kardeşim" adlı çizgi filmin müzikleriyle ve bestelediği çocuk şarkılarıyla dikkat çekmiştir. Çok sayıda dizi, film ve reklam müzikleri yapmıştır.

Melihat Gülses ile bir araya gelerek seslendirdiği, aynı zamanda söz ve müziğini yazdığı "Can" isimli şarkısı en sevilen düetler arasına girdi. 2017 yılında kendi yapım şirketini açan Kenan Yılmaz, yayınladığı çalışmalar ile önemli başarılara imza attı. 2019 yılında "Benimle Söyle" adlı televizyon programında jüri üyeliği yaptı.

 

Dinleme linki;  https://li.sten.to/sZKSxOI


 

Kenan Yılmaz Sosyal Medya Hesapları

Facebook: www.facebook.com/kenanyilmazofficial 

İnstagram: www.instagram.com/kenanyilmazofficial

Twitter: www.twitter.com/kenanyilmaz

 

Seren Saraç Sosyal Medya Hesapları

Instagram: http://www.instagram.com/seren.sarac

Twitter: http://twitter.com/saracseren